Kontakt

Har du allmäna frågor om PRODIS, kontakta oss här:

Har du frågor till någon av projektledarna i PRODIS, kontakta oss:

  • Projektsamordnare PRODIS
    Kamilla Nylund
    kamilla.nylund@sll.se
  • Projektsamordnare PRODIS, 100 % ren hårdträning Stockholm
    Viveca Andersson
    viveca.andersson@sll.se
  • Dopingfritt Ängelholm
    Maria Selway
    Maria.JosefssonSelway@engelholm.se
  • Antidopinggruppen, Riksidrottsförbundet
    Peter B Virtanen
    Peter.B.Virtanen@olif.se
  • Bollnäs kommun
    Helén Blomqvist
    helen.blomqvist@bollnas.se
  • Dalarnas län
    Tommy Staf
    tommy.staf@dalaidrotten.se
  • Dalslandskommunerna
    Sara Gyllenberg
    sara.gyllenberg@bengtsfors.se
  • Dopingjouren
    Annica Börjesson
    Annica.borjesson@karolinska.se
  • Dopningsfritt Värmland
    Stefan Gräsberg
    stefan.grasberg@karlstad.se
  • Eslövs kommun
    Otto Graudums
    otto.graudums@eslov.se
  • Ren Träning i Hässleholm
    Anna Sjöholm
    anna.sjoholm@hassleholm.se
  • Höganäs kommun
    Johanna Nilsson
    johanna.k.nilsson@hoganas.se
  • Mobilisering mot droger
    Thomas Andersson
    thomas.andersson@regionjamtland.se
  • 100 % Ren Träning Kalmar
    Kjell Lindberg
    kjell.lindberg@kalmar.se
  • Kalmar Län
    Karolina Svensson
    alina_svensson@hotmail.com
  • Knivsta kommun
    Charlotta Mulugeta Brattberg
    charlotta.mulugetabrattberg@knivsta.se
  • Kristinehamns kommun
    Johan Öhman
    johan.ohman@kristinehamn.se
  • 100 % Ren Träning Kronoberg
    Anna Ståhl
    anna.stahl@lansstyrelsen.se
  • Kungsbacka mot dopning och våld
    Anne Ekstedt
    anne.ekstedt@kungsbacka.se
  • Landskrona stad
    Sandra Beletic
    sandra.beletic@landskrona.se
  • Lerums kommun
    Kent Knutsson
    kent.knutsson@lerum.se
  • Lilla Edet
    Eva-Lena Julin Rydbo
    eva-lena.julin@lillaedet.se
  • Arbete mot hormondopning i Malmö
    Lars-Göran Schütt
    lars-goran.schutt@malmo.se
  • Ren Träning Kristianstad
    Maria Asklund
    maria.asklund@kristianstad.se
  • Norrbottens län
    Sara Lindfors
    sara.lindfors@norrbotten.rf.se
  • Nyköpings kommun-Eskilstuna kommun
    Conny Dahlqvist
    conny.dahlqvist@sormland.rf.se
  • Örebro län
    Josefin Sejnelid
    josefin.sejnelid@lansstyrelsen.se
  • Örebro Kommun
    Sven-Göran Wetterberg
    sven-goran.wetterberg@orebro.se
  • Östergötlands län, 100 % ren hårdträning Linköping
    Anders Netin
    anders.netin@linkoping.se
  • Östergötlands län, 100 % ren hårdträning Norrköping
    Petra Isaksson
    petra.isaksson@norrkoping.se
  • Östergötlands län, 100 % ren hårdträning Motala
    Anders Björkman
    anders.bjorkman@motala.se
  • Östergötlands län, 100 % ren hårdträning Mjölby
    Roger Max
    roger.max@mjolby.se
  • Östergötlands län, 100 % ren hårdträning Vadstena
    Bo Gäfvert
    bo.gafvert@vadstena.se
  • Östergötlands län, 100 % ren hårdträning Valdemarsvik
    Fredrik Törnborg
    fredrik.tornborg@valdemarsvik.se
  • Östergötlands län, 100 % ren hårdträning Finspång
    Kirsi Aronsson
    kirsi.aronsson@finspang.se
  • Region Jönköpings län
    Elin Undevall
    elin.undevall@lansstyrelsen.se
  • Sandvikens kommun
    Emmelie Berggren
    emmelie.berggren@sandviken.se
  • Skåneidrotten
    Emeli Olofsson
    emeli.olofsson@skaneidrotten.se
  • Socialhögskolan Lunds universitet
    David Hoff
    david.hoff@soch.lu.se
  • Ren Träning Stenungsund
    Stefan Persson
    stefan.persson@stenungsund.se
  • Trollhättan
    Tina Gillberg
    Tina.Gillberg@trollhattan.se
  • Uddevalla kommun
    Jörgen Jörnhagen
    jorgen.jornhagen@uddevalla.se
  • 100% Ren Hårdträning Vänersborg
    Sara Gunnarsson
    sara.gunnarsson@vanersborg.se
  • Västerbottens län
    Thomas Wallgren
    thomas.wallgren@vbidrott.rf.se
  • Krafttag - ett antidoping nätverk i Västernorrland
    Anna Karlsson
    anna.m.karlsson@lansstyrelsen.se
  • Antidoping i Västmanland
    Oscar Uusitalo
    Oscar.uusitalo@vstm.rf.se